Plytelės

 • Klinkerio plytelės – dažniausiai naudojamos fasadų apdailai, taip pat puikiai tinka laiptų, terasų ar net baseinų įrengimui. Lyginant su klinkerio plytų kaina, tai bus pigesnė, bet ne prastesnė fasadų apdailos medžiaga. Klinkerio plyteles siūlome rinktis iš žemiau esančio asortimento arba neradus norimo varianto - susisiekti.

  Prekių nėra.
 • Klinkerio plytelės - kodėl verta rinktis?

  Natūrali medžiaga – sveika aplinka

  Jokio plastiko, dervų ar lakiųjų junginių – klinkeris gaminamas iš specialaus molio ir kitų medžiagų mišinio (dažniausiai špato ir šamoto), kuris vėliau yra kaitinamas krosnyje. Nekenksminga naudojimo metu, neteršia gamtos ir utilizavus ateityje.

  Mažas vandens įgeriamumas – ilgaamžis gaminys

  Deginta keramika praktiškai neįgeria vandens (vos 2-6%), todėl yra atspari mūsų Lietuviškam klimatui: lietaus ir šalčio kokteiliui. Kai lauke naudojama medžiaga sugeria vandenį, šis minusinėje temperatūroje tampa ledu ir turi ardomąjį poveikį. Ypač pavojingos pastarosios žiemos, kai dieną gali būti pliusinė, o naktį minusinė temperatūra. Todėl klinkerio plytelės yra geras pasirinkimas mūsų klimato juostoje. Klinkerio plytelės gan dažnai pasirenkamos ir horizontaliems paviršiams, terasoms ar laiptams, kur vanduo daro dižiausią žalą.

  Nesikeičianti spalva, prabangi išvaizda

  Klinkerio plytelės ilgainiui neblunka ir netamsėja nuo saulės utravioletinių spindulių, kaip kad kiti dažyti paviršiai, medinių ar plastikinių lentelių fasadai. Spalva išgaunama priklausomai nuo degimo temparatūros ir molio mišinio pasirinkimo. Nenaudojami sintetiniai dažai, kurie gali išblukti vos per keletą metų. Sutaupysite pinigų ir laiko, plytelių nereiks dažyti ar atnaujinti. Ryški ir sodri spalva šiandien ir po kelių dešimtmečių – užtikrina prabangiai atrodantį fasadą. 

  Klinkerio plytelių kaina

  Lyginant su klinkerio plytomis, tikrai sutaupysite. Lyginant su kitomis fasadų apdailos medžiagomis, tai nėra pigus pasirinkimas, tačiau įvertinant ilgaamžiškumą ir praktiškumą, su laiku investicija atsiperka. Mūsų klinkeriopasaulis.lt komanda stengiasi visada pasiūlyti geriausią kainą Vilniuje ir visoje Lietuvoje esantiems savo klientams.

  Užsakyk klinkerio plyteles internetu, gauk geriausią kainos pasiūlymą ir mėgaukis kokybe, kurią suteikia klinkeris!

  Naujienų prenumeratoriai ir mūsų facebook draugai apie klinkerio plytelių kainas, akcijas ir kitas naujienas sužino pirmieji.

 • Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! prenumeruoti