STARE MIASTO MOZAIK

 • Kraunamos nuotraukos

  STARE MIASTO MOZAIK

 • „Stare Miasto“ grupei priklauso keturi betoninių trinkelių modeliai – „Mozaik“, „Pikolo“, „Arena“ ir „Cegla".

  Be to, linijos pasiūlyme yra bordiūrų akmenys, naudojami kaip pakaitalas šaligatvių kraštams. Dėl kaimiško stiliaus juo padengti paviršiai suteikia vietai unikalią ir originalią formą.

  Betoninės trinkelės – vienas dažniausiai naudojamų sprendimų terasų, važiuojamųjų dalių - takų, sodo takų ir alėjų paviršiams, kur reikalingas atsparumas. Dažnai naudojamos projektuose, - privačiose valdose ir miesto erdvėse, jos pasižymi išskirtiniu patvarumu ir atsparumu oro sąlygoms.

  Naudojama sendinimo technologija padidina gaminio patrauklumą ne tik dėl vizualinio jo aspekto. Papildomas „sendintų“ trinkelių privalumas – padidintos neslidumo savybės. Didesnį sukibimą užtikrinanti konstrukcija leidžia naudoti jas visur, kur paviršius yra ant šlaito.

  Superbruk gaminamų sendintų trinkelių pasiūla yra įvairių spalvų ir formų – nuo ​​trapecijos formos trinkelių (Pikolo), iki panašių į lauko akmenis (Arena), iki klasikinių, stačiakampių trinkelių - akmenų imitacijos kaip (Cegla). Siūloma spalvų gama leidžia trinkeles derinti su kitais mūsų pasiūloje esančiais gaminiais.Visi Stare Miasto grupės modeliai yra puikus estetikos ir funkcionalumo derinys, leidžiantis sukurti unikalias kompozicijas, garantuojant ilgalaikį patvarumą.

  MOZAIK  – unikalių trinkelių, kurios buvo mechaniškai apdorotos sendinant, grupė. Jų paviršius ir kraštai buvo nežymiai pažeisti, todėl šios trinkelės įgavo natūralią senojo akmens ir kaimiško stiliaus trinkelių išvaizdą. Mozaik – tai šešių nedidelių stačiakampių grindinio akmenų išsidėstymas. Tai puikus estetikos ir funkcionalumo derinys. Šiuos kubus - trinkeles galima kloti savarankiškai arba kaip papildymą prie didesnių elementų, kompozicijų kartu su kitų raštų grindinio akmenimis ar betono elementais.

  Storis - 8 cm

  Ilgis x plotis cm: 9x7; 9x8; 9x9x 9x10; 9x11; 9x12

  Paletėje 8,2 kv.m. (vienodas kiekis įvairių išmatavimu trinkelių)

  Paletės svoris 1500 kg. 

 • Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! prenumeruoti